Unvan
 
 Adı ve Soyadı
 
 Telefon

Kaymakam
 
Ömer ÇİMŞİT
 
(0 242)  643 60 01

         
Belediye Başkanı
 
Hasan Ali İRBAN
 
(0 242)  643 60 75
(0 242)  643 60 11

         
C.Başsavcısı
 
Ayhan YENİLMEZ
 
(0 242)  643 17 42

         
Meslek Yüksek Okulu Müdürü
 
Doç.Dr. Faik ARDAHAN
 
(0 242)  643 50 00

         
Baro Temsilciliği
 
Av. Fatih ÇAKAL
   

         
İlçe Jandarma Komutanı
 
Ali YILDIZ
 
(0 242)  643 62 60

         
İlçe Emniyet Müdürü
 
Hakan SELEN
 
(0 242)  643 66 63

         
CUMHURİYET SAVCILARI
Cumhuriyet Savcısı
 
Ahmet BEDİR
 
(0 242)  643 17 42
Cumhuriyet Savcısı   Mehmet ERDOĞAN   (0 242)  643 17 42
Cumhuriyet Savcısı
 
Özge YÜCEER
 
 (0 242)  643 17 42

         
HAKİMLER
Hakim
 
Kadriye TEPE
 
(0 242)  643 17 42
Hakim
 
Nihal GÜRBÜZ TAŞ
 
(0 242)  643 17 42
Hakim   Büşra ŞEMŞEK   (0 242)  643 17 42
Hakim   Akın BAYDAR   (0 242)  643 17 42
Hakim   Esra AK ÇİMŞİT   (0 242)  643 17 42
   
 
 
 

         
NOTERLER
1.Noter
 
GÜLTEN ÇIRALI
 
(0 242)  643 28 68
2.Noter
 
Bedriye Belgin OYMAN
 
(0 242)  643 70 88
3.Noter v.
 
Durmuş Ali PORTAKALCILAR
 
(0 242)  643 24 24

         
SİYASİ PARTİLER (İKTİDAR)
AKP İlçe Başkanı
 
İlhami YILDIRAN
   

         
SİYASİ PARTİLER (ANA MUHALEFET)
CHP İlçe Başkanı
 
Yıldıray ÇILDIR
   

         
T.B.M.M. GRUBU BULUNAN SİYASİ PARTİLER
MHP İlçe Başkanı
 
Av. Medine YAPILMIŞEV
   
İYİ Parti İlçe Başkanı
 
Süleyman YILDIZ
   

         
CUMHURBAŞKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Müftüsü
 
Selim YAZICI
 
(0 242)  643 66 53

         
AİLE, ÇALIŞMA VE SOSYAL HİZMETLER BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
SGK İlçe Müdürü
 
Levent ERTUĞRUL
 
(0 242)  643 03 87
SYD Vakfı Müdürü   Müşerref ÖZGEN   (0 242)  643 36 37

         
ÇEVRE VE ŞEHİRCİLİK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Tapu Müdürü
 
İsmail KOCAOĞLU
 
(0 242)  280 11 71
Milli Emlak Şefi   Şaban AKAY   (0 242)  643 65 30
Kadastro Birim Yetkili   Aydın HATİPOĞLU   (0 242)  643 65 44

         
ENERJİ VE TABİİ KAYNAKLAR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Akedaş İl. Başmühendisliği
 
Müslüm KOYUNCU
 
(0 242)  643 59 89

         
GENÇLİK VE SPOR BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürü
 
Ahmet TUNÇ
 
(0 242) 643 66 75

         
HAZİNE VE MALİYE BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Malmüdürü
 
Mehmet Ümit ULUSAN
 
(0 242)  643 60 15

         
İÇİŞLERİ BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Yazı İşleri Müdürü
 
Hüseyin ÖZVATAN
 
(0 242)  643 05 15
Nüfus Müdürü   Sevim KILIÇ   (0 242)  643 62 10
Bölge Trafik Den. İst. Amiri   Orhan YILDIRIM   (0 242)  643 34 48

         
KÜLTÜR VE TURİZM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Halk Kütüphanesi Sorumlusu
 
Nihal YILDIZ
 
(0 242)  643 65 00

         
MİLLİ EĞİTİM BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Milli Eğitim Müdürü
 
İsmet YILDIZ
 
(0 242)  643 66 14

         
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
Askerlik Şubesi Başkanı
  (Garnizon Komutanı)
 
Personel Astğmn. Cem AKYILDIZ
 
(0 242)  643 62 34

         
SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Sağlık Müdürü
 
Dr. Oya DİRİCAN
 
(0 242)  643 63 92
Devlet Hastanesi Baştabibi   Dr. Nihat ATEŞ   (0 242)  643 60 52

         
TARIM VE ORMAN BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
İlçe Tarım ve Orman Müdür V.
 
Özlem ÇAĞIRICI ARMUT
 
(0 242)  643 60 12
Orman İşletme Müdürü   Hülya GÜNEY   (0 242)  643 60 10
Korkuteli Tarım Kredi Kooperatifi Müdürü   Dudu KOCABAŞ   (0 242)  643 61 31

         
ULAŞTIRMA VE ALTYAPI BAKANLIĞINA BAĞLI KURULUŞLAR
PTT Merkez Müdürü
 
Sibel TEKİNER
 
(0 242)  643 66 16

         
RESMİ BANKALAR
T.C. Ziraat Bankası Müdürü
 
Süleyman ALDEMİR
 
(0 242)  643 60 41
Halk Bankası Müdürü
 
Muhammet Ali GÜNAY
 
(0 242)  643 20 70

         
T.B.M.M. GRUBU BULUNMAYAN SİYASİ PARİLER
BBP İlçe Başkanı
 
Burhan UZUN
   
DSP İlçe Başkanı
 
Orhan ÖZBEK
   
DP İlçe Başkanı
 
Ahmet GÖKALP
   
Millet Partisi İlçe Başkanı
 
Serdal BATMAZ
   
Saadet Partisi İlçe Başkanı
 
Ziya ÇİMEN
   

         
KORKUTELİ BELEDİYESİ MECLİS ÜYELERİ
Ahmet MEMİOĞLU        
Ayla ALPTEKİN        
Celal BÜYÜKYILDIZ        
Emin İSEN        
Hüseyin TORUN        
İbrahim YAVAŞ        
Kadir SARICALAR        
Mehmet MANAVOĞLU        
Sadullah BAYAR        
Şefik KILIÇ        
Şevki YÜCEL        
Veli BOZOVA        
Mustafa BAĞIRICIOĞLU        
Abdurrahman KINIK        
Hasan ÖNAL        
Mehmet KILINÇ        
Ömer Faruk KOLAN        
Hüseyin GİLİĞ        
Süleyman UĞURLU        
Ayşe Gül PINAR        
Serhat ÇOBAN        
Süleyman MEMİOĞLU        
Halil KARA        
Ayhan TIĞRAK        
İrfan YILMAZ        

         
MESLEKİ KURULUŞLAR - ODALAR
Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı
 
Fahrettin ÖZBEK
   
Ziraat Odası Başkanı
 
Musa Fikri BÜYÜKÇETİN
   
İnş. Sıh. Tes. Odası Başkanı
 
Hasan ÜLKÜ
   
Şoförler Odası Başkanı
 
Kemal ISTIK
   
San. ve Tic. Odası Temsilcisi
 
Halil ERAY
   

         
ÖZEL BANKALAR
Akbank Müdürü
 
Mustafa KORKMAZ
 
(0 242)  643 63 30
Deniz Bank Müdürü
 
Harun KARAGÖZ
 
(0 242)  643 41 18
T. İş Bankası Müdürü
 
Hüseyin SUNEL
 
(0 242)  643 65 75
Yapı Kredi Bankası Müdürü
 
Emre YALÇIN
 
(0 242)  643 58 59

         
KAMU YARARINA ÇALIŞAN DERNEKLER
ADD Başkanı
 
Hüseyin ÇANDIR
   
THK Başkanı
 
Mehmet KARACA
   
 
 
 
NOT: Görev değişikliklerinin 643 60 01 nolu telefon ile Yazı İşleri Müdürlüğüne bildirilmesi rica olunur.