KORKUTELİ İLÇESİNDE GÖREV YAPAN KAYMAKAMLAR
ADI SOYADI
 
BAŞLAMA TARİHİ
 
BİTİŞ TARİHİ
Vural YURTSEVEN
 
07.10.1970
 
15.03.1972
Mehmet GÜRSOY
 
21.08.1972
 
26.06.1974
Ayhan KOZAĞAÇLI
 
18.07.1975
 
01.11.1978
Hikmet ÖZBAĞCI
 
08.12.1978
 
02.09.1980
Fikret KASAPOĞLU
 
23.07.1981
 
28.11.1983
Selahattin HATİPOĞLU
 
28.11.1983
 
08.08.1985
Recep UZAL
 
24.08.1987
 
08.09.1989
Nurettin YÜCEL
 
10.08.1990
 
15.09.1994
Burhan TERZİOĞLU
 
20.09.1995
 
27.08.1998
H.Hasan ÖZYİĞİT
 
31.08.1998
 
21.10.2001
Mehmet YAVUZ
 
16.11.2001
 
26.09.2004
R.Oğuz YILMAZ
 
15.10.2004
 
08.07.2005
Rıza DALAN
 
20.10.2005
 
22.08.2008
İbrahim SEVİMLİ
 
08.09.2008
 
31.03.2009
Erkan KARAHAN
 
03.09.2009
 
17.09.2014
Erol TANRIKULU
 
01.10.2014
 
Görevde
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
.